PZSP w Olszance,    49 - 332 Olszanka 94,     woj. opolskie,     tel. (77)4129717,     e-mail: zs_olszanka@wodip.opole.pl,    fax (77)4129602

 Strona główna PZSP


 Aktualności
 Pasowanie
 Sprzątanie świata
 Andrzejki
 Mikołajki
 Wycieczki
 Jasełka
 Święto ziemniaka
 Dzień Babci
 Bal karnawałowy
 Olimpiada
 Dzień Ziemi
 Dzień Bibliotekarza
 Dzień Matki
 Dzień Dziecka
 Wiosna
 Wielkanoc

 Inne wydarzenia
 Absolwenci

 Karta zgłoszenia

 Archiwum

 

 

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

2012/2013

21 i 22 stycznia 2013 r. obchodziliśmy w przedszkolu Święto Babci i Dziadka. Dzieci z grupy młodszej i starszej zaprezentowały swoim ukochanym dziadkom i babciom program artystyczny. Goście ze wzruszeniem obserwowali popisy aktorskie i wokalno - taneczne swoich wnuków, nagradzając występy gromkimi brawami. Na zakończenie przedszkolaki wręczyły swoim ukochanym "dziadkom" własnoręcznie wykonane laurki, a babcie i dziadkowie nie kryli wzruszenia.

tekst opracowała Marta Grabowska

album fotografii
wykonała Marta Grabowska

 

2011/2012

3.II.2012 r. w Przedszkolu Publicznym w Olszance obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji mięliśmy w przedszkolu liczne grono gości, którzy zebrali się po to, aby móc podziwiać występy swoich wnuków. Swoją miłość do babć I dziadków wnuki wyraziły prezentując przepiękny program artystyczny, a także własnoręcznie wykonane prezenty - laurki.

tekst opracowała Marta Grabowska

album fotografii


2010/2011

Dzień 20 i 21 stycznia 2011 r. był dniem szczególnym dla dzieci. Właśnie w tych dniach odbył się uroczysty Dzień Babci i Dziadka. Sala, w której odbyła się uroczystość była wypełniona po brzegi wspaniałymi gośćmi. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności. Były piękne  wzruszające wiersze, piosenki i tańce. Wszystkie wnuczęta wręczyły Dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty. W miłym towarzystwie goście delektowali się kawą, herbatą i pysznym ciastem przygotowanym przez rodziców. 

Autor Tekstu: Anna Adamowicz

więcej fotografii

2008/2009

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, zarówno dla dziadków jak i dla wnuków, to dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. W ten dzień wszystkie dzieci składają swoim dziadkom najgorętsze życzenia.

Święto to od wielu lat celebrowane jest w naszym przedszkolu. W tym roku Dzień Babci i Dziadka wypadł w okresie ferii zimowych, dlatego też Najukochańsze Babcie i Najwspanialszych Dziadków  naszych przedszkolaków, mieliśmy zaszczyt gościć w czwartek 5 lutego 2009 roku. Na uroczystość, ku naszej radości przybyła liczna publiczność.

Szanowni goście zostali ciepło przywitani przez dyrektor PZSP w Olszance panią  Bożenę Lorent, po czym z ogromnym przejęciem i zaangażowaniem dzieci zaprezentowały swój "dorobek artystyczny", przepięknie wykonując układy taneczne, recytując wiersze i śpiewając piosenki, a dziadkowie z dumą, radością oraz wzruszeniem  przypatrywali się występom swoich wnucząt. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile   z wnukami.

Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, podczas którego dzieci w dowód pamięci i miłości

wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki i laurki.

Wszystkim Babciom i Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności     w życiu.

ALBUM ZDJĘĆ